Kontaktpersoner på skolene og fagopplæring - Vestfold fylkeskommune
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com
  • 05. mar. 2016
  • 08. feb. 2017
  • Utdanning

Kontaktpersoner på skolene og fagopplæring

Oppdatert versjon av skolekontakter (WORD)

Sandefjord videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

John Erik Robertsen, Studierektor YF, 33 48 86 27, 918 78 998, johnr@vfk.no

Susann Torgrimsen, Næringslivskoordinator, 33 48 86 56, 470 23 088, susannt@vfk.no

Helene Skinnarland Enoksen, Avdelingsleder HOVO,33 48 85 00, helenee@vfk.no 

Kontaktperson fagopplæring:

Lena Marie Fekene, 33 34 41 76, 409 04 324, lenaf@vfk.no       

Kontaktperson skoleseksjonen:

Anne Gry Fadum Carlsen, 920 45 043, annegrycart@vfk.no

Færder videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Knut Bjørn Strømmen, Studierektor, 33 30 96 13, 415 74 412, knutst@vfk.no

Tom Reinhart Mørk, Avdelingsleder TAF, 33 30 97 53, 911 22 869, tomreinharm@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Liv Eilerås, 33 34 40 18, 97 53 687, liveil@vfk.no

Kontaktperson skoleseksjonen:

Erla H. Jonsdottir, 33 34 41 80, 408 48 292, erlaj@vfk.no

Melsom videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Linda Isolde Hiis, Studierektor AHT,  926 09 265, lindaisoldh@vfk.no

Sindre Leuschner Bjerkeseth, Studierektor, 908 78 675, sindreleusb@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Marit Sæthern, 33 34 41 74, 478 50 898, marit.sathern@vfk.no

Kontaktperson skoleseksjonen:

Else Beate Husby, 91 38 86 32, elsebeateh@vfk.no

Horten videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Liv Marit Hansen, Studierektor, 33 07 90 12, 934 25 114, livh@vfk.no

Jon Gunnar Eide Brekka, Næringslivskoordinator, 33 07 90 27, 911 84 390, jonbr@vfk.no

Jan Martin Veberg, Næringslivskoordinator, 33 07 90 15, 906 01 137, janv@vfk.no

Erik Hansson, Næringslivskoordinator, 33 07 90 39, 404 83 083 erikh2@vfk.no

Odd Carm, OT, 33 03 08 93, 959 34 934, oddc@vfk.no   

Kontaktperson fagopplæring:

Tone Wierød, 408 03 484, tonew@vfk.no

Kontaktperson skoleseksjonen:

Elisabeth Jahnsen, 33 34 41 53, 916 54 785, elisabethj@vfk.no

Greveskogen videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Anette Rønne Gundersen, rådgiver, 33 01 62 72, 906 71 716, anetteroeng@vfk.no

Marit Bjerknes Rød, avdelingsleder YF, 33 01 62 29, 992 25 463, maritbj@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Lena Fekene, 33 34 41 76, 409 04 324, lenaf@vfk.no

Kontaktperson skoleseksjonen:

Anne Gry Fadum Carlsen, 920 45 043, annegrycart@vfk.no

Sande videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Tone Vatle Johansen, studierektor, 33 78 50 25, 920 24 623, tonej@vfk.no

Richars Larsen, næringslivskoordinator, richardl1@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Inger Rismyhr, 33 34 40 09, ingerr@vfk.no

Kontaktperson skoleseksjonen:

Lillian Kaupang, 948 81 817, lillianka@vfk.no

Holmestrand videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Knut Knutsen, studierektor, 33 06 63 50, 918 85 357, knutknu@vfk.no

Dag Frode Helgestad, rådgiver, 402 14 170, dagfrodeh@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Marit Sæthern, 33 34 41 74, 478 50 898, marit.sathern@vfk.no

Kontaktperson skoleseksjonen:

Else Beate Husby, 913 88 632, elsebeateh@vfk.no

Nøtterøy videregående skole

Kontaktperson på skolen:

Liv-Berit Misund, studierektor HO, 33 35 10 07, 452 31 648, livberitm@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Tone Wierød, 408 03 484, tonew@vfk.no

Kontaktperson skoleseksjonen:

Elisabeth Jahnsen, 33 34 41 53, 916 54 785, elisabethj@vfk.no

Re videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Vidar Lysell, rådgiver, 33 30 66 38, 918 68 648, vidarl@vfk.no

Marianne Thoresen, rådgiver, 33 30 66 46, 900 13 862, marianneth@vfk.no

Erik Tronrud, 33 30 66 30, 477 17 289, erikt@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Liv Langedrag Eilerås, 409 04 326, liveil@vfk.no

Kontaktperson skoleseksjonen:

Erla H. Jonsdottir, 33 34 41 80, 408 48 292, erlaj@vfk.no

Thor Heyerdahl videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Gro Einarsen, studierektor YF, 918 17 298,  groe@vfk.no

Per Trygve Eitrem, næringslivskoordinator, 903 65 522, pertrygvee@vfk.no

Bernhard Grøtan, avdelingsleder, elevtjenesten, 33 12 31 00, 990 29 838, bernhardg@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Inger Rismyhr, 33 34 40 09, ingerr@vfk.no

Kontaktperson skoleseksjonen:

Lillian Kaupang, 948 81 817, lillianka@vfk.no

Gjennestad videregående skole

Kontaktperson fagopplæring:

Liv Marit M. Petersen, 952 70 567, livp@vfk.no

Kontaktperson skoleseksjonen:

Leif B. Olsen, 916 03 404, leifo@vfk.no