Kontaktpersoner på skolene og fagopplæring - Vestfold fylkeskommune
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com
  • 05. mar. 2016
  • 27. sep. 2016
  • Utdanning

Kontaktpersoner på skolene og fagopplæring

Sandefjord videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

John Erik Robertsen, Studierektor YF, 33 48 86 27, 918 78 998, johnr@vfk.no

Susann Torgrimsen, Næringslivskoordinator, 33 48 86 56, 470 23 088, susannt@vfk.no

Helene Skinnarland Enoksen, Avdelingsleder HOVO,33 48 85 00, helenee@vfk.no 

Kontaktperson fagopplæring:

Lena Marie Fekene, 33 34 41 76, 409 04 324, lenaf@vfk.no       

Færder videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Knut Bjørn Strømmen, Studierektor, 33 30 96 13, 415 74 412, knutst@vfk.no

Tom Reinhart Mørk, Avdelingsleder TAF, 33 30 97 53, 911 22 869, tomreinharm@vfk.no

Kontaktpersoner fagopplæring:

Tone Wierød, 408 03 484, tonew@vfk.no

Melsom videregående skole

Kontaktperson på skolen:

Linda Isolde Hiis, Studierektor AHT,  926 09 265, lindaisoldh@vfk.no

Sindre Leuschner Bjerkeseth, Studierektor, 908 78 675, sindreleusb@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Marit Sæthern, 33 34 41 74, 478 50 898, marit.sathern@vfk.no

Horten videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Liv Marit Hansen, Studierektor, 33 07 90 12, 934 25 114, livh@vfk.no

Jon Gunnar Eide Brekka, Næringslivskoordinator, jonbr@vfk.no

Jan Martin Veberg, Næringslivskoordinator, janv@vfk.no

Erik Hansson, Næringslivskoordinator, erikh2@vfk.no

Lydia Lorentzen, Næringslivskoordinator, lydial@vfk.no 

Odd Carm, OT, oddc@vfk.no     

Kontaktperson fagopplæring:

Marit Sæthern, 33 34 41 74,  478 50 898, marit.sathern@vfk.no

Greveskogen videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Anette Gundersen, rådgiver, 33 01 62 72, 906 71 716, anetteroeng@vfk.no

Marit Bjerknes Rød, avdelingsleder YF, 33 01 62 29, 992 25 463, maritbj@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Anne Harjo, 33 34 40 13, 958 61 215, anneh4@vfk.no

Sande videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Tone Vatle Johansen, studierektor, 33 78 50 25, 920 24 623, tonej@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Marit Sæthern, 33 34 41 74, 478 50 898, marit.sathern@vfk.no

Holmestrand videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Knut Knutsen, studierektor, 33 06 63 50, 918 85 357, knutknu@vfk.no

Dag Frode Helgestad, rådgiver, 402 14 170, dagfrodeh@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Anne Harjo, 33 34 40 13, 958 61 215, anneh4@vfk.no

Nøtterøy videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Liv-Berit Misund, studierektor HO, 33 35 10 07, 452 31 648, livberitm@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Liv Langedrag Eilerås, 409 04 326, liveil@vfk.no

Re videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Vidar Lysell, rådgiver sosialpedagogikk, 33 30 66 38, 918 68 648, vidarl@vfk.no

Marianne Thoresen, rådgiver, 33 30 66 46, 900 13 862, marianneth@vfk.no

Erik Tronrud, 33 30 66 30, 477 17 289, erikt@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Liv Langedrag Eilerås, 409 04 326, liveil@vfk.no

Thor Heyerdahl videregående skole

Kontaktpersoner på skolen:

Gro Einarsen, studierektor YF, groe@vfk.no

Per Trygve Eitrem, næringslivskoordinator, 903 65 522, pertrygvee@vfk.no

Bernhard Grøtan, avdelingsleder, elevtjenesten, 33 12 31 00, 990 29 838, bernhardg@vfk.no

Kontaktperson fagopplæring:

Lena Marie Fekene, 33 34 41 76, 409 04 324, lenaf@vfk.no